WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri Dec 26, 2008 9:08 pm

mua me pelqen me shume nje dit me diell sepse eshte qielli i bukur sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: