WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lopa Dhe Miu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PeQiNsi_MiZeRjE
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 3
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Lopa Dhe Miu   Tue Dec 30, 2008 5:00 pm

Lopa i thote miut, piciruk kaq i vogel dhe te kane dale mustaqet.
Miu i thote lopes, po ti moj kaq e madhe dhe nuk vesh sutjena. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lopa Dhe Miu   Sat Jan 03, 2009 5:56 pm

hahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahaha


vdiqa duke qesh qeka e bukur fare hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Lopa Dhe Miu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: