WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje Mire se u gjeta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Pershendetje Mire se u gjeta   Thu May 29, 2008 6:44 am

Mire se u gjeta une quhem Ergersi (gani_kasapi) emeri ne chat, jam nga Permeti jam Student ne Universitetin Politeknik Te Tiranes shpresoj tja kalojm sa me mire se bashku RESPEKTE TE GJITHVE Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erjon_bosi
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 28/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Mire se u gjeta   Thu May 29, 2008 11:59 am

Mire Se Na Erdhe Ganio Dhe Shpresojm Tia Kalojm Mire E Dak Smile J I Respektum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Mire se u gjeta   Mon Jun 02, 2008 11:44 am

Mire Se Na Erdhe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Mire se u gjeta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Mire se u gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: